Kurumsal

Hakkımızda


Century 21, 1971 yılında Amerika’da doğmuş, Kurumsal gayrimenkul satışının lideri, dünyanın en yaygın ve tanınmış franchising markasıdır.

81 ülkede 8.800’ü aşkın ofisi ve 122.000’e yakın gayrimenkul danışmanı mevcuttur.

Yalnızca Amerika’da her 5 evden 3’ünün satışını Century 21 gerçekleştirmektedir.

2000 yılında Dünya’nın en hızlı gelişen 10 franchise kuruluşu içerisinde 3.sırada yer almış, gayrimenkul sektöründe ise 1 numaralı marka ünvanına layık görülmüştür.

Dünya’da “Gayrimenkul sektöründe aklınıza ilk gelen marka hangisi?” “Gayrimenkul danışmanlık hizmeti veren hangi markayı duydunuz?” “Önümüzdeki yıllarda gayrimenkul alım satımında hangi markayı tercih edersiniz?” soruları sorulduğunda verilen cevaplar arasında ilk sırada Century 21 yer almaktadır.

Haziran 2001’de kurulan ve Türkiye’de 19. Yaşını kutlayan Century 21 markası olarak sizlerin hizmetinizdeyiz.

 
about

Misyonumuz.

Century 21'in hedefi, sektörü saygın, güvenilir ve insanların kariyer tercihi olacak şekilde cazip hale getirmek, ülkemizde uluslararası standartlarda hizmet vermek, kurumsal gayrimenkul danışmanlığını dünya lideri Century 21 markası ile Türkiye'de yaygınlaştırmaktır. İlkelerimiz ; • Önce İnsan • Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti • Profesyonel Hizmet • Güven ve Saygı • Dürüstlük • Gelişimcilik • Paylaşım

Vizyonumuz.

Global franchise sistemimiz ve verdiğimiz teknoloji, pazarlama hizmetleri ile sektörde ihtiyacı duyulan daha profesyonel ve eğitimli Gayrimenkul Danışmanlarının yetişmesini sağlamak, gayrimenkul sektörüne deneyimli ve uzman Gayrimenkul Danışmanları kazandırmaktır.

Bize Katılın

Haber bültenimize üye olun

Fırsatlarımızdan haberdar olmak için email adresinizi yazabilirsiniz

© Copyright Century 21 Türkiye 2020