Özgür Çelik

Özgür Çelik

Özgür Çelik

Firma: Century 21 Sinerji

Email: [email protected]

Telefon: +90 (507) 521-4996

Uzmanlık Bölgesi: Merkez, Kağıthane, İstanbul


Portföy Sayısı 0 Adet

Danışman İle İletişime Geçin

Kişisel Bilgiler

1986 yılında İstanbul’da doğdu. Ortaköy Denizcilik Lisesi’nden mezun olduktan sonra Uludağ Üniversitesi Güverte Bölümü’nde eğitim aldı. Mezuniyetinin ardından uzakyol gemilerinde telsiz zabitliği ve 3. kaptanlık gibi görevlerde bulundu. Denizcilik sektöründen ayrılma kararı alarak gayrimenkul sektörüne geçiş yaptı. Sektörle ilgili gerekli eğitim ve seminerlere katılarak 2012 yılında Remax Sinerji ofisinde çalışmalarına başladı. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Konaklama İşletmeciliği bölümünü tamamladı. Gayrimenkul sektöründe daha iyi hizmet verebilmek amacıyla Anadolu Üniversitesi Emlak Yönetimi bölümünde eğitimine devam etmektedir.

Kağıthane İlçesi Merkez ve Hamidiye mahallelerinde birçok konut ve işyerlerine hizmet verdi. Ağırlıklı olarak büyük projelerin pazarlamasında yer aldı ve bu alanda uzmanlaştı. Son 2 yıldır ticari gayrimenkul üzerine yoğunlaşarak portföylerini plaza, plaza katı, ofis alanında geliştirdi.

2016 yılı Ocak ayı itibariyle Sinerji ailesi olarak Remax sisteminden ayrılarak Century 21 markası altında Century 21 Sinerji olarak aynı kalitede çalışma hayatını sürdürüyor. 2017 yılı itibari ile Dap Vadisi’nde Century 21 Sinerji olarak hizmet vermeye devam etmektedirler.

2005 yılından bu yana çeşitli web sitelerinde Admin ve Moderator olarak görev aldı. Emlak sektörüne ve Kağıthane bölgesine hitap eden 8 farklı web sitesinin yöneticiliğini yürütmektedir. Bu nedenle, “ İnternet pazarlamacılığını son derece aktif bir şekilde kullanmakta ve  müşterilerine daha hızlı sonuçlar üretmektedir’’.

Okul ve denizcilik sektöründe edindiği disiplin ve deneyimlerini gayrimenkul sektöründeki müşterileri ile paylaşarak daha kaliteli ve ciddi bir hizmet sunmaktadır.

Aldığı Eğitim ve Seminerler

  • Tapu ve Kentsel Dönüşüm
  • Müzakere ve satış kapama stratejileri
  • Tapu işlemleri ve karşılaşılan sorunlar
  • Gayrimenkul Değerleme
  • Etkili iletişim teknikleri
  • Davranış bilimleri
  • Pazarlama yönetimi
  • 5. seviye sorumlu gayrimenkul danışmanı

Portföylerim

Haber bültenimize üye olun

Fırsatlarımızdan haberdar olmak için email adresinizi yazabilirsiniz

© Copyright Century 21 Türkiye 2020