FRANCHISE SİSTEMİ

Franchise Sistemi hakkında bazı bilgiler

FRANCHISING NEDİR?

Franchising, bir ürün veya hizmetin üzerinde imtiyaz hakkına sahip tarafın belirli bir süre, koşul ve sınırları kapsayan anlaşma ile işin yönetim ve organizasyonuna ilişkin sürekli bilgi ve destek sağlayarak, bir bedel karşılığında, bağımsız yatırımcılara sistemini ve markasını kullandırmasıdır.
Franchise, Franchisor’a beş yıllık marka kullanım hakkı olarak bir giriş bedeli ve hasılata göre belirlenen belirli bir aylık ücret öder.

CENTURY 21 EMLAK FRANCHISE SİSTEMİ

Franchise Sistemi, Century 21 Markası, web sitesi ve her türlü imkanının 5 yıl boyunca ve belirlenen bir bölgede kullanım haklarının kiralanmasıdır.
Marka değişikliğine giden gayrimenkul pazarlama ofislerinin en çok tercih ettikleri Gayrimenkul Franchise markası Century 21 Türkiye'dir.
Century 21 Türkiye zincirinde yer almanın maliyetleri, getirisi ile kıyaslandığında uygundur.

NEDEN MARKALI EMLAKÇILIK

Emlak sektöründe başarılı olmak isteyen kişiler için uluslararası bir marka zincirinde yer almak olmazsa olmaz koşuldur.
Ülkemizde emlak danışmanları aracılığı ile satılan gayrimenkul sayısı her geçen gün artmakta, emlak danışmanları arasında rekabet arttıkça da markalı emlak danışmanlarının önemi de artmaktadır.
Marka dendiğinde ilk akla gelen şey kurumsal standartlardır. Yani aynı hizmeti her yerde aynı fiyata, aynı kalitede alabilmektir. Standardını bildiğiniz bir şeye güvenirsiniz, en azından ne kadar güvenebileceğinizi bilirsiniz.
Markanın getirdiği sinerji ile işler kolaylaşır, satış daha kolay hale gelir.

Emlak sahipleri, anlaşma yapmak için markalı ofisleri tercih eder, alıcılar da markalı gayrimenkul satış ofislerine daha çok güven duyarlar. Mesleğe başlamak isteyen danışmanlar da markalı ofisleri tercih ederler.

Markalı ofisler herkes için bir güven unsurudur, özellikle de sektörde pek çok yanıltıcı, kuşkulu bilginin dolaştığını düşünürsek.

Sizi de Dünya’nın lider Gayrimenkul Markasına davet ediyoruz…

Franchise bedeli ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için lütfen 'Franchise Bayilik Başvurusu' formu doldurunuz.

Century 21 Ailesine Katılmak için 21 Neden Broşürünü İndirmek için Tıklayınız