Century 21 EĞİTİM SİSTEMİ

Bir kurumu geleceğe taşıyan en önemli etken, sahip olduğu insan kaynaklarının sayısı değil, onların sahip oldukları bilgi ve becerileridir. İnsan kaynaklarına yapılan yatırımlar, kurumların gelişmesinde oldukça etkili olmaktadır. Eğitim bir insanın doğumundan ölümüne kadar süregelen bir olgu olup tanımlanması zor bir kavramdır. Ancak temel amacı, bireyin standartlarını, tutum ve davranış biçimlerini geliştirmesi, sosyal yeterliliklerini yükseltmesidir.

Eğitim, bireyin davranışlarında gerekli olan değişimi kendi arzusu ile oluşturma sürecidir.

Hizmet sektörünün dinamiklerinin en yoğun yaşandığı, kıran kırana rekabet şartlarının içinde yer alan emlak danışmanlığı sektöründe standartlar ilişki yönetimi ve bilgi üzerine kurulur. İlişki yönetimi ve bilgi, gayrimenkul sektörünün olmazsa olmaz iki koşuludur. Hiçbir eğitim kendi başına bir bireyin başarılı olmasını sağlayamaz, ancak başarıya ulaşabilecek kişileri önemli bilgiler ile donatır, bilinçlendirir, yönlendirir ve farkındalık sağlar.


Century 21 Türkiye zinciri çatısı altında çalışma kararı almış her danışman veya broker, Century 21 tarafından verilen minimum eğitimleri tamamlayıp Century 21 Danışmanlık – Broker Sertifikalarını almak zorundadırlar.


24 Sayfalık Century 21 Eğitim Kitapçığını PDF Formatında İndirmek için Tıklayınız

Century 21 Kişisel Gelişim ve Eğitim Akademisi Sertifikalarını Görmek için Tıklayınız