DESTEKLERİMİZ

Buradan desteklerimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Eğitim

Ofis sahipleri, yöneticiler ve gayrimenkul danışmanları, 5 gün boyunca Create 21 adlı emlak danışmanlığı başlangıç eğitimine tabi tutulurlar. Create 21 eğitimini takiben, 3 gün süren Fotoğrafçılık ve Teknoloji Eğitimi ile hem gayrimenkul fotoğrafçılığı hakkında hem de Century 21 intranet sistemi ile sosyal medya hakkında detaylı bir eğitim alarak Century 21 ailesine katılırlar.

Bu eğitimler sektörün işleyişi ile ilgili süreçlerin daha iyi anlaşılmasına yardımcı olurken; tapu mevzuatı ve tapu işlemleri hakkında da temel bilgilere sahip olunmasını sağlar.
Bunun yanında tüm ofis çalışanları için kişisel gelişim odaklı iletişim, insan kaynakları yönetimi, zaman yönetimi ve toplantı yönetimi gibi eğitimler de düzenlenmektedir.
Daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Eğitimlerimiz aşağıdaki gibidir ve her birinin sonucunda katılımcılara sertifikaları verilir.

1- Create 21 Gayrimenkul Danışmanlığı Eğitimi
2- Teknoloji Eğitimi
3- Temel Dijital Fotoğraf Teknikleri ve Gayrimenkul Fotoğrafçılığı Eğitimi
4- İleri Düzey Gayrimenkul Danışmanlığı Eğitimi
5- İleri Düzey Satış Becerileri Eğitimi
6- Gayrimenkul Danışmanlığı İntibak Eğitimi
7- Temel Brokerlık Eğitimi
8- İleri Düzey Brokerlık Eğitimi
9- Tapu İşlemleri Eğitimi
10- İleri Düzey Uygulamalı Gayrimenkul Fotoğrafçılığı Eğitimi

C21 Eğitim Destek Emaili
egitim@century21.com.tr

Dijital Matbaa Hizmeti


Century 21 çatısı altında çalışan ofis, broker ve danışmanlarımız Century 21 Dijital Matbaasını kullanma hakkını elde eder ve tüm dökümanlarını, kartvizitlerini, afişlerini, posterlerini web üzerinden erişerek dizayn ederek sipariş ederler.
www.century21matbaa.com
Daha fazla bilgi almak için tıklayınız.


Teknoloji Hizmetleri

Century 21 Türkiye, teknoloji ve internet alanındaki tüm gelişmeleri yakından takip ederek son yenilikleri hızla uygulamaya almaktadır. Century 21 Türkiye web sitesi içerisinde yer alan ofis ara yüzü ile ofis portföylerinin siteye girilmesi sağlanarak yaygın bir gayrimenkul platformu oluşturmanın yanı sıra, diğer emlak portallerine entegrasyon sağlanarak, Century 21 web sitesine girilen tüm ilanların bu portallerde otomatik olarak görülmesini sağlar.
Böylelikle Century 21 franchise ofisleri arasında sağlıklı bir iletişim ağı kurularak yaygın bir haberleşme ortamı yaratılmaktadır. Tüm iletişim kaynaklarında kullanılan ve çok sayıda kayıtlı üye veri tabanına sahip olan www.century21.com.tr'de, tüm ofisler portföylerini yayınlayabilmekte ve aralarında hızlı paslaşmalar yapabilmektedirler.

Century 21 Türkiye intranet veri tabanına kayıtlı her ofisimiz, broker ve danışmanımız www.century21.com.tr/isimsoyisim şeklinde kendilerine ait birer web sitesine ve isimsoyisim@century21.com.tr şeklinde kurumsal bir email e sahip olurlar.

Tüm ofis ve danışmanlarımız teknik alt yapısı donanımlı, hızlı ve güçlü bir server sistemi kullanırlar.

C21 Teknik Destek Hattı
0850 333 7987
C21 Teknik Destek Emaili
destek@century21.com.tr

Hukuk Danışmanlığı Hizmeti

Century 21 çatısı altında bulunan tüm ofisler, brokerlar ve danışmanlar konusunda uzman ve profesyonel avukatlardan ücretsiz hukuk danışmanlığı hizmeti almaktadırlar.


Kurumsal Standartlar

Marka Kullanım Rehberi:
Century 21 Türkiye; bünyesindeki ofislerin aynı kurumsal standartlar çerçevesinde bir bütünlük sağlaması açısından, Marka Kullanım Rehberi adı altında tüm standartlarını bir araya getirmiştir. Bu rehber ile basılı malzemelerden, ilan formatına kadar ofislerin kullanacağı tüm malzemelerin standartları Century 21 ofislerine sunulmaktadır.
Promosyonel Malzemeler:
Ofislerin pazarlama faaliyetlerinde kullanabilmeleri için, Century 21Türkiye tarafından düzenli olarak promosyon malzemeleri araştırılmakta ve sağlanmaktadır. Bu çalışmalar sonrasında ortaya çıkan ürünler ofislerin kullanımına ve bilgisine sunulmaktadır.
Ofis Dizaynı:
Ofislerin iç ve dış mekanlarında kullanabilecekleri görsel malzemeler de basılı malzemelerde olduğu gibi belli standartlara oturtulmuştur. Tüm standartlar Ofis Dizayn Kurumsalı standart kitapçığı ile ofislere sunulmaktadır.
Reklam ve Halkla İlişkiler:
Century 21 Türkiye, web siteleri, dergiler ve gazeteler başta olmak üzere birçok basın yayın mecrasında duyurular, ilanlar ve reklam çalışmaları yapmaktadır. C21 Homes adlı sektörde lider bir dergisi bulunmaktadır.